מכירה פומבית Online 5/2021
Antiques & Works of Art
Leiloeira Soares & Mendonça
צור קשר עם בית המכירות
5.8.21
Calçada das Lajes, nº 61 A Lote 2 - Loja B 1900-291 Lisboa - Portugal, פורטוגל
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 92:
1 Bacio e 1 jarra (com cabelos) de porcelana, decoração policromada com flores. |
15
€15 - €60
מע"מ: 23% על העמלה בלבד