מכירה פומבית Online 5/2021
Antiques & Works of Art
Leiloeira Soares & Mendonça
צור קשר עם בית המכירות
5.8.21
Calçada das Lajes, nº 61 A Lote 2 - Loja B 1900-291 Lisboa - Portugal, פורטוגל
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 142:
Espelho de parede, oval, com moldura de madeira entalhada e dourada. Alt. 0,94 x 0,61. |
נמכר ב: €65
€50 - €180
מע"מ: 23% על העמלה בלבד