מכירה פומבית 4/2021 חלק א'
Antiques & Works of Art
Leiloeira Soares & Mendonça
צור קשר עם בית המכירות
25.10.21
Calçada das Lajes, nº 61 A Lote 2 - Loja B 1900-291 Lisboa - Portugal, פורטוגל
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 18:
Pintura a óleo sobre tela, Paisagem campestre com casa e lago. Assinado. Alt. 0,40 x 0,50. |
€20 - €50
מע"מ: 23% על העמלה בלבד