LOTE 113:
1 600 - €2 000
Comissão da leiloeira: 19%
IVA: 21%
Francesc Salés (Barcelona, 1904 -1977). Cases en un paisatge. Óleo sobre tela. Firmado. Etiqueta de la Sala Parés, Barcelona, al dorso. 54 x 65 cm. Presenta leves desperfectos.