LOTE 12:
Yehiel Krize
Vendido por: $400
$
$500-$700
Comissão da leiloeira: 15%
IVA: 17%
Figures, gouache on paper, 50X70 cm. Signed.
Provenance: Gaby and Ami Brown Collection.