מכירה פומבית 3 חלק א'
עתיקות ואמנות
28.3.19
פורטוגל
Street Real Corte, No. 122 ( Foz do Douro) 4150-230 PORTO
לתשומת לב המעוניינים להשתתף:
- ניתן לפנות לבית המכירות לבירור עלויות לפני מתן הצעות בפועל בטלפון +351-226-109-636
פריט 139:
TAÇA
הערכה:
€50
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
TAÇA
Em porcelana moldada ao gosto da Companhia das Índias, decoração policroma e ouro com brasão, base em prata portuguesa contraste águia (pós 1985) de 925, marcada Elisée. Cabelo.
Dim.: 9x21 cm.