Аукцион 66 Часть 2 Fine Antiques & Works of Art
21.3.19
Португалия
 Rua Santos Pousada, 1281 4000-490 Porto, Portugal

לתשומת לב המעוניינים להשתתף:

  • עלויות שילוח הפריטים מחוץ לפורטוגל יהיו באחריות הקונים, יתווספו לסכום הזכייה וישולמו ע"י הזוכים. ​
  • ככל ויחולו עלויות מס בגין יבוא הפריטים לישראל, אזי הם יהיו באחריות הקונים וישולמו על ידם.
  • ניתן לפנות לבית המכירות לבירור עלויות לפני מתן הצעות בפועל בטלפון +351-225-026-308

ЛОТ 531:

Fruteiro figurativo de José A. Cunha

Комиссия аукционного дома: 16%
НДС: Только на комиссию

Faiança das Caldas da Rainha, fabrico de José A. Cunha, séc.XIX, decoração polícroma em alto relevo representando figuras de negros segurando taça com motivos vegetalistas. Parte do bordo da base refeito, sinais de uso, desgaste da pintura. Dim.: 24cm.