Subasta 66 Parte 2 Fine Antiques & Works of Art
21.3.19
 Rua Santos Pousada, 1281 4000-490 Porto, Portugal

לתשומת לב המעוניינים להשתתף:

  • עלויות שילוח הפריטים מחוץ לפורטוגל יהיו באחריות הקונים, יתווספו לסכום הזכייה וישולמו ע"י הזוכים. ​
  • ככל ויחולו עלויות מס בגין יבוא הפריטים לישראל, אזי הם יהיו באחריות הקונים וישולמו על ידם.
  • ניתן לפנות לבית המכירות לבירור עלויות לפני מתן הצעות בפועל בטלפון +351-225-026-308

LOTE 699:

Móvel aparador Napoleão III

1,200
Comisión de la casa de subasta: 16%
IVA: Sólo en comisión

França, séc.XIX, Napoleão III, raiz de nogueira, marchetaria vegetalista em outras madeira, ferragens em bronze dourado relevado, duas portas envidraçadas, interior com prateleiras revestidas a tecido. Pequenas faltas e defeitos. Dim.: 110x183x40cm