מכירה פומבית 59 חלק א'
עתיקות ואספנות
19.2.19
פורטוגל
Av. Óscar Monteiro Torres 15B 1000-214 Lisboa, Portugal
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
לתשומת לב המעוניינים להשתתף:
- ניתן לפנות לבית המכירות לבירור עלויות לפני מתן הצעות בפועל בטלפון (+351)-217-960-678
פריט 151:
AZULEJARIA EM PORTUGAL - J.M. DOS SANTOS SIMÕES - TRÊS VOLUMES
נמכר ב: €80
הערכה:
€40
עמלת בית המכירות:
21%
מע"מ: על העמלה בלבד
Tomo I e II relativos à azulejaria no século XVII; e terceiro volume relativo aos séculos XV e XVI; Fundação Calouste Gulbenkian, il.; 32 cm; -E; Encadernação editorial com sobrecapas de protecção; Obras essenciais para o estudo da azulejaria em Portugal