מכירה פומבית 60 חלק ב' Antiques, Works of Art and Collectibles
26.3.19
פורטוגל
 Av. Óscar Monteiro Torres 15B 1000-214 Lisboa, Portugal

פריט 490:

Jarra

נמכר ב: €120
60
הערכה:
€60
עמלת בית המכירות: 21%
מע"מ: על העמלה בלבד

Art Déco, porcelana da Fábrica da Vista Alegre, decoração policromada, relevada e dourada, marca nº 31 (1924-1947), restaura na pega. Dim. - 13 x 12 x 7 cm