מכירה פומבית 60 חלק ב' Antiques, Works of Art and Collectibles
26.3.19
פורטוגל
 Av. Óscar Monteiro Torres 15B 1000-214 Lisboa, Portugal

פריט 497:

"São Pedro" - JÚLIA RAMALHO (1946-)

נמכר ב: €180
הערכה:
€100
עמלת בית המכירות: 21%
מע"מ: על העמלה בלבד

terracota vidrada, decoração monocroma a ocre, séc. XX, assinadas JR. Dim. -