מכירה פומבית 5 חלק א'
Antiques and Works of Art
30.5.19
פורטוגל
Street Real Corte, No. 122 ( Foz do Douro) 4150-230 PORTO
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 211:
QUATRO CRUCIFIXOS DE SUSPENSÃO
נמכר ב: €40
הערכה:
€40
עמלת בית המכירות:
16%
מע"מ: על העמלה בלבד
Em diferentes madeiras e bronze, do Séc. XVIII a XIX.
Pequenos defeitos.
Dim: 13 a 18 cm.