מכירה פומבית 5 חלק א'
Antiques and Works of Art
30.5.19
פורטוגל
Street Real Corte, No. 122 ( Foz do Douro) 4150-230 PORTO
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 217:
DOIS TOCHEIROS D. MARIA
280
הערכה:
€280
עמלת בית המכירות:
16%
מע"מ: על העמלה בלבד
Em madeira entalhada pintada e dourada.
Falhas e defeitos.
Dim: 110 e 115 cm.