Auction 61 Partea 2 Antiques, Works of Art and Collectables
7.5.19
Portugalia
 Av. Óscar Monteiro Torres 15B 1000-214 Lisboa, Portugal
Licitația a luat sfârșit

LOT 452:

Conjunto de seis colheres de sopa

Preț de început:
15
Preț aproximativ:
€15
Comision casă de licitații: 21%
VAT: 23% Doar pentru comision
tag-uri:

metal prateado, inglesas séc.XX, marcadas, sinais de uso. Dim.:20 cm.