מכירה פומבית 6 חלק ב'
Antiques and Works of Art
28.6.19
פורטוגל
Street Real Corte, No. 122 ( Foz do Douro) 4150-230 PORTO
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 564:
TRAVESSA OITAVADA
הערכה:
€120
עמלת בית המכירות:
16%
מע"מ: על העמלה בלבד
Em porcelana da China Companhia das Índias, Séc. XVII, decoração azul e branca com motivos florais e bambus. Sinais de uso.
Dim.: 27,5x18,5 cm.