מכירה פומבית 7 חלק ב'
Antiques and Works of Art
26.7.19
פורטוגל
Street Real Corte, No. 122 ( Foz do Douro) 4150-230 PORTO
פריט 539:
BANCO MIURA
הערכה:
€30
עמלת בית המכירות:
16%
מע"מ: על העמלה בלבד
Em polipropileno de ton laranja. Segundo modelo do designer Konstantin Grcic. Sinais de uso e pequenos defeitos.
Dim: 79 cm.