מכירה פומבית 7 חלק ב'
Antiques and Works of Art
26.7.19
פורטוגל
Street Real Corte, No. 122 ( Foz do Douro) 4150-230 PORTO
פריט 542:
APARADOR MODERNISTA
הערכה:
€250
עמלת בית המכירות:
16%
מע"מ: על העמלה בלבד
Lacado a negro, de três portas. Belga Séc. XX c.1970. Pequenos defeitos.
Dim.: 115x148x50 cm.