מכירה פומבית 7 חלק ב'
Antiques and Works of Art
26.7.19
פורטוגל
Street Real Corte, No. 122 ( Foz do Douro) 4150-230 PORTO
פריט 548:
PAISAGEM CAMPESTRE COM FIGURAS
180
הערכה:
€180
עמלת בית המכירות:
16%
מע"מ: על העמלה בלבד
Óleo sobre tela, Escola Europeia, Séc. XIX, assinatura não identificada.
Dim: 56,5x76 cm.