מכירה פומבית 7 חלק ב'
Antiques and Works of Art
26.7.19
פורטוגל
Street Real Corte, No. 122 ( Foz do Douro) 4150-230 PORTO
פריט 563:
FIGURA MASCULINA COM CACHIMBO
נמכר ב: €70
70
הערכה:
€70
עמלת בית המכירות:
16%
מע"מ: על העמלה בלבד
Escultura em ébano, arte africana.
Sinais de uso e pequenos defeitos.
Dim: 41,5 cm.