מכירה פומבית 7 חלק ב'
Antiques and Works of Art
26.7.19
פורטוגל
Street Real Corte, No. 122 ( Foz do Douro) 4150-230 PORTO
פריט 566:
ARCA
הערכה:
€50
עמלת בית המכירות:
16%
מע"מ: על העמלה בלבד
Em madeira exótica entalhada "Caras", assinada. Pequenas falhas e defeitos de xilófagos.
Dim: 52x98,5x50 cm.