מכירה פומבית 7 חלק ב'
Antiques and Works of Art
26.7.19
פורטוגל
Street Real Corte, No. 122 ( Foz do Douro) 4150-230 PORTO
פריט 577:
PORTA PINCÉIS
190
הערכה:
€190
עמלת בית המכירות:
16%
מע"מ: על העמלה בלבד
Em tamarindo entalhado com dragões e frisos com gregas. China. Sinais de uso.
Dim.: 13 cm.