By Magnin Wedry
Jun 15, 2019
14 rue Drouot 75 009 Paris - France

LOT 247:

Oleg ZINGER (1910-1988)

Nature morte

Sold for: €700
€500 - €600
Buyer's Premium: 31%
VAT: 17% On commission only

Oleg ZINGER (1910-1988)

Nature morte
Huile sur toile, signée en bas à gauche
46 x 65 cm