מכירה פומבית 8 חלק ב'
Antiques and Works of Art
28.9.19
פורטוגל
Quinta da Tojela, Rua 25 de Abril nª44 Vila das Aves 4795-023 Aves (Portugal)
EXHIBITION:
25 de September - 15h às 21h
26 de September - 15h às 21h
27 de September - 15h às 19h
פריט 520:
ANTÓNIO SAÚDE (1875-1958)
2,500
הערכה:
€2,500
עמלת בית המכירות:
16%
מע"מ: על העמלה בלבד
"Paisagem com ribeira com casario".
Óleo sobre madeira, assinado e datado 1943.
Dim: 27x41 cm.