מכירה פומבית 9 חלק ב'
Antiques and Works of Art
31.10.19
פורטוגל
Street Real Corte, No. 122 ( Foz do Douro) 4150-230 PORTO
פריט 611:
VIRGEM
220
הערכה:
€220
עמלת בית המכירות:
16%
מע"מ: על העמלה בלבד
Óleo sobre tela, Escola Europeia, Séc. XVIII. Craquelé e restauro, reentelado.
Dim.: 65,5x48 cm.