מכירה פומבית 9 חלק ב'
Antiques and Works of Art
31.10.19
פורטוגל
Street Real Corte, No. 122 ( Foz do Douro) 4150-230 PORTO
פריט 613:
NOSSA SENHORA DA CARMO
650
הערכה:
€650
עמלת בית המכירות:
16%
מע"מ: על העמלה בלבד
Óleo sobre tela. Escola europeia, Séc. XVIII. Restauros, reentelado.
Dim.: 80x65 cm.