מכירה פומבית 11 חלק א'
Antiques and Works of Art
28.11.19
פורטוגל
Street Real Corte, No. 122 ( Foz do Douro) 4150-230 PORTO
פריט 107:
CESAR ABBOTT (NASC. 1910)
הערכה:
€120
עמלת בית המכירות:
16%
מע"מ: על העמלה בלבד
"Moinhos Ponte do Bico - Braga"
Aguarela sobre papel, assinada. Pequenas manchas de humidade.
Dim: 37x52 cm.