מכירה פומבית 11 חלק א'
Antiques and Works of Art
28.11.19
פורטוגל
Street Real Corte, No. 122 ( Foz do Douro) 4150-230 PORTO
פריט 155:
VENTURA MOUTINHO (190-1964)
הערכה:
€250
עמלת בית המכירות:
16%
מע"מ: על העמלה בלבד
"Natureza Morta - legumes e objectos"
Óleo sobre platex, assinado e datado de 1965.
Dim: 54x65 cm.