מכירה פומבית 11 חלק א'
Antiques and Works of Art
28.11.19
פורטוגל
Street Real Corte, No. 122 ( Foz do Douro) 4150-230 PORTO
פריט 234:
JARRA - DAUM NANCY
נמכר ב: €150
הערכה:
€150
עמלת בית המכירות:
16%
מע"מ: על העמלה בלבד
Em pasta de vidro de tons laranja, assinada. Francesa, Séc. XX (princípios). Ínfimas esbeiçadelas na boca.
Dim.: 23 cm.