מכירה פומבית 63
Antiques & Works of Art
1.10.19
פורטוגל
Av. Óscar Monteiro Torres 15B 1000-214 Lisboa, Portugal
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 18:
AYRES FERREIRA (1908-?) - "Paisagem"
נמכר ב: €380
עמלת בית המכירות:
21%
מע"מ: על העמלה בלבד
óleo sobre platex, assinado e datado 1958. Dim. - 32 x 40 cm