מכירה פומבית 63
Antiques & Works of Art
1.10.19
פורטוגל
Av. Óscar Monteiro Torres 15B 1000-214 Lisboa, Portugal
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 167:
Almofariz com mão
נמכר ב: €30
עמלת בית המכירות:
21%
מע"מ: על העמלה בלבד
bronze, séc. XIX. Sinais de uso. Dim.- 7 x 11 cm.