מכירה פומבית 63
Antiques & Works of Art
1.10.19
פורטוגל
Av. Óscar Monteiro Torres 15B 1000-214 Lisboa, Portugal
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 170:
Duas chocolateiras
נמכר ב: €20
עמלת בית המכירות:
21%
מע"מ: על העמלה בלבד
cobre martelado, séc. XX, sinais de uso, amolgadelas, pequenos defeitos. Dim. - 23 cm