מכירה פומבית 63
Antiques & Works of Art
1.10.19
(הזמן המקומי שלך)
פורטוגל
Av. Óscar Monteiro Torres 15B 1000-214 Lisboa, Portugal
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 192:
RUI PALMA CARLOS - 1947-2009 - "Palacete lisboeta"
נמכר ב: €130
עמלת בית המכירות:
21%
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
técnica-mista sobre papel, assinada e datada de 1985. Dim.- 45 x 27 cm.