מכירה פומבית 63 Antiques & Works of Art
1.10.19 (הזמן המקומי שלך)
פורטוגל
 Av. Óscar Monteiro Torres 15B 1000-214 Lisboa, Portugal

פריט 192:

RUI PALMA CARLOS - 1947-2009 - "Palacete lisboeta"

נמכר ב: €130
עמלת בית המכירות: 21%
מע"מ: 23% על העמלה בלבד

técnica-mista sobre papel, assinada e datada de 1985. Dim.- 45 x 27 cm.