מכירה פומבית 63
Antiques & Works of Art
1.10.19
(הזמן המקומי שלך)
פורטוגל
Av. Óscar Monteiro Torres 15B 1000-214 Lisboa, Portugal
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 247:
"São Jerónimo"
נמכר ב: €50
עמלת בית המכירות:
21%
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
"São Jerónimo"
escultura portuguesa em brarro policromado e policromado, séc. XVIII/XIX. Faltas e defeitos. Dim.-11,4 x 4,5 x 4 cm.