מכירה פומבית 63 Antiques & Works of Art
1.10.19
פורטוגל
 Av. Óscar Monteiro Torres 15B 1000-214 Lisboa, Portugal

פריט 264:

Anel

נמכר ב: €150
140
עמלת בית המכירות: 21%
מע"מ: על העמלה בלבד

ouro, cavejado com topázio, séc. XIX/XX, sem contraste, ao abrigo do Decreto-Lei n.º 120/2017, art. 2, nº 2, alínea c. Peso: 7 g.