מכירה פומבית 63
Antiques & Works of Art
1.10.19
פורטוגל
Av. Óscar Monteiro Torres 15B 1000-214 Lisboa, Portugal
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 264:
Anel
נמכר ב: €150
140
עמלת בית המכירות:
21%
מע"מ: על העמלה בלבד
ouro, cavejado com topázio, séc. XIX/XX, sem contraste, ao abrigo do Decreto-Lei n.º 120/2017, art. 2, nº 2, alínea c. Peso: 7 g.