מכירה פומבית 63
Antiques & Works of Art
1.10.19
פורטוגל
Av. Óscar Monteiro Torres 15B 1000-214 Lisboa, Portugal
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 267:
TERESA SILVA - SÉC. XX
עמלת בית המכירות:
21%
מע"מ: על העמלה בלבד
técnica mista sobre papel, assinada. Dim. - 40 X 29 cm