מכירה פומבית 63
Antiques & Works of Art
1.10.19
(הזמן המקומי שלך)
פורטוגל
Av. Óscar Monteiro Torres 15B 1000-214 Lisboa, Portugal
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 269:
MENEZ - 1926-1995 - "Sem título"
נמכר ב: €60
עמלת בית המכירות:
21%
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
serigrafia sobre papel, numerada 140/200, assinada e datada de 1991. Dim. - 40 x 47 cm