מכירה פומבית 71
Modern Art & Design
30.10.19
פורטוגל
Rua Santos Pousada, 1281 4000-490 Porto, Portugal
פריט 315:
CELSO LAGAR (1891-1966) - 'Tourada'
4,500
עמלת בית המכירות:
16%
מע"מ: על העמלה בלבד
Pintura a óleo sobre madeira, assinada. Emoldurada. Dim.:34.5cm.