מכירה פומבית 71
Modern Art & Design
30.10.19
פורטוגל
Rua Santos Pousada, 1281 4000-490 Porto, Portugal
פריט 322:
MANUEL BAPTISTA (n.1936) - 'Leque'
2,500
עמלת בית המכירות:
16%
מע"מ: על העמלה בלבד
Técnica mista sobre tela, assinado e datado de 1988. Dim.:60x120cm.