מכירה פומבית 373 חלק ב'
Antiques, Modern and Contemporary Art Auction
12.12.19
פורטוגל
EXHIBITION
8 of December from 15:00h às 20:00 h
9 of December from 15:00h às 21:00h
פריט 424:
נמכר ב: €3,500
2,000
הערכה:
€2,000 - €4,000
עמלת בית המכירות:
24.6%
מע"מ: על העמלה בלבד
J. RICO CEJUDO, José Rico y Cejudo(1864-1939)
"Jardin de las Duenãs - Sevilla"
Óleo sobre madeira
Assinado
Dim. aprox.: 45 x 31 cm.