מכירה פומבית 373 חלק ב'
Antiques, Modern and Contemporary Art Auction
12.12.19
פורטוגל
EXHIBITION
8 of December from 15:00h às 20:00 h
9 of December from 15:00h às 21:00h
פריט 719:
נמכר ב: €6,500
6,000
הערכה:
€6,000 - €10,000
עמלת בית המכירות:
24.6%
מע"מ: על העמלה בלבד
ABEL SALAZAR (1889-1946)
"Carvoeiras"
Óleo sobre madeira
Assinado (na frente) e datado (no verso) 1936
Dim. aprox.: 152 x 122 cm.