מכירה פומבית 373 חלק ב'
Antiques, Modern and Contemporary Art Auction
12.12.19
פורטוגל
EXHIBITION
8 of December from 15:00h às 20:00 h
9 of December from 15:00h às 21:00h
פריט 722:
נמכר ב: €600
הערכה:
€600 - €1,200
עמלת בית המכירות:
24.6%
מע"מ: על העמלה בלבד
GAMA, Miguel Telles da Gama (n.1965)
Acrílico sobre papel sobre gelatina
Assinado e datado de 2014
Dim. aprox.: 100 x 70 cm