מכירה פומבית 373 חלק ב'
Antiques, Modern and Contemporary Art Auction
12.12.19
פורטוגל
EXHIBITION
8 of December from 15:00h às 20:00 h
9 of December from 15:00h às 21:00h
פריט 724:
RAUL PEREZ (n.1944) Tinta-da-china e aguarela sobre papel Assinada e datada de 1999 Dim. aprox.: 18 x 13 cm.
הערכה:
€800 - €1,600
עמלת בית המכירות:
24.6%
מע"מ: על העמלה בלבד
RAUL PEREZ (n.1944)
Tinta-da-china e aguarela sobre papel
Assinada e datada de 1999
Dim. aprox.: 18 x 13 cm.