מכירה פומבית 65
Antiques & Works of Art
10.12.19
פורטוגל
Av. Óscar Monteiro Torres 15B 1000-214 Lisboa, Portugal
פריט 67:
Tapete
עמלת בית המכירות:
21%
מע"מ: על העמלה בלבד
fio de lã policromado, séc. XX, pequenos defeitos. Dim. - 180 x 110 cm