מכירה פומבית 1
Engravings
12.12.19
ברזיל
AV. LINS DE VASCONCELOS, 1516 -ACLIMAÇÃO SÃO PAULO - SP
הדגמת מכירה
All the lots have authenticity certificate
פריט 17:
INOS CORRADIN
R$
הערכה:
R$600
עמלת בית המכירות:
6%
מע"מ: על העמלה בלבד
Serigrafia - Marinheiro
Gravura original assinada, medidas 100 x 70 cm A.C.I.D, sem moldura