מכירה פומבית 1
Engravings
12.12.19
ברזיל
AV. LINS DE VASCONCELOS, 1516 -ACLIMAÇÃO SÃO PAULO - SP
הדגמת מכירה
All the lots have authenticity certificate
פריט 26:
WAKABAYASHI
R$
הערכה:
R$800
עמלת בית המכירות:
6%
מע"מ: על העמלה בלבד
Serigrafia - Folhas
Gravura original assinada, medidas 80 x 60 cm A.C.I.D, sem moldura