מכירה פומבית 1
Engravings
12.12.19
ברזיל
AV. LINS DE VASCONCELOS, 1516 -ACLIMAÇÃO SÃO PAULO - SP
הדגמת מכירה
All the lots have authenticity certificate
פריט 29:
ANTONIO PETICOV
R$
1,000
הערכה:
R$1000
עמלת בית המכירות:
6%
מע"מ: על העמלה בלבד
Serigrafia - Mr.Tort
Gravura original assinada, medidas 70 x 70 cm A.C.I.D, sem moldura