מכירה פומבית 374 חלק ב'
Antiques, Modern and Contemporary Art Auction
19.2.20
(הזמן המקומי שלך)
פורטוגל
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 37:
DEFAUX, Alexandre (1826-1900) Paisagem com pastor e ovelhas Óleo sobre tela Assinado Dim. aprox.: 84 x 58 cm.
1,000
הערכה:
€1,000 - €2,000
עמלת בית המכירות:
24.6%
DEFAUX, Alexandre (1826-1900)
Paisagem com pastor e ovelhas
Óleo sobre tela
Assinado
Dim. aprox.: 84 x 58 cm.