מכירה פומבית 374 חלק ב'
Antiques, Modern and Contemporary Art Auction
19.2.20
פורטוגל
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 49:
JOÃO VAZ, João José Vaz (1859-1931) Ermida Óleo sobre madeira Assinado Dim. aprox.: 31,5 x 48 cm.
15,000
הערכה:
€15,000 - €30,000
עמלת בית המכירות:
24.6%
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
JOÃO VAZ, João José Vaz (1859-1931)
Ermida
Óleo sobre madeira
Assinado
Dim. aprox.: 31,5 x 48 cm.