מכירה פומבית 374 חלק ב'
Antiques, Modern and Contemporary Art Auction
19.2.20
(הזמן המקומי שלך)
פורטוגל
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 67:
Oficina espanhola, séc. XVII São João Baptista Óleo sobre cobre Dim. aprox.: 27 x 21, 5 cm.
הערכה:
€500 - €1,000
עמלת בית המכירות: 24.6%
Oficina espanhola, séc. XVII
São João Baptista
Óleo sobre cobre
Dim. aprox.: 27 x 21, 5 cm.