מכירה פומבית 374 חלק ב'
Antiques, Modern and Contemporary Art Auction
19.2.20
פורטוגל
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 81:
נמכר ב: €35
הערכה:
€30 - €50
עמלת בית המכירות: 24.6%
FERNANDA FRAGATEIRO (n.1962)
"Céu II"
Placa em cerâmica
Assinada e datada 1999
Edição nº 137/200
Dim. aprox. placa: 30 x 20 cm.